COB-1

Спецификации:

  • Шифра:
    COB-1
  • Краток опис:
    Резервно сечило
Направено од не'рѓосувачки челик, дизајниран за правење совршени кругови при секоја употреба. Наменето е за сечење на фотографии и изработка на знаци.
 
Пакување:
15парчиња

Може да се користи кај следните модели:   
CMP-1
CMP-1/DX 
©2011 Сито Графика сите права задржани. Развиено од  4Ward.. Valid XHTML & CSS.