FWB-10

Спецификации:

  • Шифра:
    FWB-10
  • Краток опис:
    Резервно сечило
12,5 милиметарско од серијата „heavy duty“, изработено од не'рѓосувачки челик. Ултра остро и кршливо за најдобри перформанси при сечењето.
 
Пакување:
10парчиња 
 
Може да се користи кај следните модели:   
FWP-1

  
©2011 Сито Графика сите права задржани. Развиено од  4Ward.. Valid XHTML & CSS.