MCB-1

Спецификации:

  • Шифра:
    MCB-1
  • Краток опис:
    Резервно сечило
Наменето за сечење правоаголни форми за слики или рамки за истите. Направено е од не'рѓосувачки челик, многу остро што го прави погодно за деликатни засеци.
 
Пакување:
5парчиња
 
Може да се користи кај следните модели:   
MC-45
MC-45/2B
MC-45/DX
 
 
©2011 Сито Графика сите права задржани. Развиено од  4Ward.. Valid XHTML & CSS.