PB-800

Спецификации:

  • Шифра:
    PB-800
  • Краток опис:
    Резервно сечило
Со висок квалитет, 13милиметарско направено од не'рѓосувачки челик и волфрам. На двата краја сечилото е остро и употребливо сечење. Одличен е за пластика, ламинат и плексиглас.

Пакување:
3парчиња
 
Може да се користи кај следните модели:   
PC-L
 
 
©2011 Сито Графика сите права задржани. Развиено од  4Ward.. Valid XHTML & CSS.